• Обновено
Хеи_к Свадба Гостин Фустан Женски Оглавник Вратот Шупливи Чипка Трим Без Ракави Еднобоен Фустан Мода Секојдневен Лабава Средна Должина Фустан

Хеи_к Свадба Гостин Фустан Женски Оглавник Вратот Шупливи Чипка Трим Без Ракави Еднобоен Фустан Мода Секојдневен Лабава Средна

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

22"големина : xl Биста : 110cm/43.22"Size : XLBust : 110cm/43.76"Hip : 154cm/60.Пол : женска сезона : Летна Пригода : Дневна Должина : нормалниот Пакет вклучува, 1 парче женски tops Size Bust Waist Hip Length S92cm/36.31"Waist : 140cm/55.39"Hip : 148cm/58.61" Size : SBust : 92cm/36.94" половината : 134cm/52.61" Табела Со Големини : Големина : С биста : 92см/36,22" Половината : 122см/48,03" Колк : 142см/55,91" Должина : 90см/35,43"Големина : М Биста : 98см/38,58" Половината : 128см/50,39" Колк : 148см/58,27" Должина : 91см/35,83"Големина : L биста : 104cm/40. Може Да Го Носи Сам Во Пролет И Лето, И Палто И Јакна Ќе Биде Идеален Натпревар Во Fall И Зима. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.03"Hip : 142cm/55.99"Length : 93cm/36.58"Waist : 128cm/50. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, благодарам!5.63" должина : 92cm/36. Погоден за секојдневна, дневна забава или фотографија сигурен сум дека ќе ви се допадне. +Течен Лесен Макси Фустан! Без Разлика Каков Стил Сте, Овој Макси Сарафан Е Добар Избор За Вашето Лето.12"Hip : 160cm/62. Модерен дизајн ве прави попривлечни2.Карактеристики.63"Length : 92cm/36. +СТИЛ НА СОВПАЃАЊЕ : Можете Да Го Облечете Со Високи Потпетици, Пенливи Накит, Чанти за Свечени Прилики.Женска Мода Секојдневен Лабав Фустан Со Еднобојна Чипка Со Средна Должина без Ракавие Молам проверете ја табелата со големини пред да нарачате.83"Size : LBust : 104cm/40.76" колк : 154cm/60.12" колк : 160cm/62.

Останатите карактеристики

Слични понуди