• Обновено
Женски Лабав В-Врат Лето Цврст Краток Ракав Памучен Ленен Фустан Армија Зелена М

Женски Лабав В-Врат Лето Цврст Краток Ракав Памучен Ленен Фустан Армија Зелена М

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Материјал : Полиестер.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме дозволете 1-2 см се разликуваат поради рачно мерење. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Модни Жени Лабава V-Вратот Лето Цврст Краток Ракав Памук И Лен Фустанкарактеристики : 1. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.16 "Должина : 90см/35. Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Памук+Полиестерпан Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Шема За Облекување : Големина : Големина М.

Останатите карактеристики

Слични понуди