• Обновено
Женски Секси Бодикон Мини Фустан Квадратен Врат Должина На Коленото Тенок Фит Фустан

Женски Секси Бодикон Мини Фустан Квадратен Врат Должина На Коленото Тенок Фит Фустан

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Мекала Женски Секси Бодикон Мини Фустан Квадратен Врат Руча Должина На Коленото Тенок Фит Фустан Боја : Сина/Виолетова/Бела/Црна/Црвена. Големина : С/М/Л/ХЛ. Пол : Женски/Жени. Стил На Облека : Фустан Од Пченка. Материјал : 92% Чинлон; 8% Спандекс. Нега : рачно перење или машинско перење ладно. Не избелувајте. Должина : Над Должината На Коленото. Фит : Тенок Фит. Сезона : Лето/Пролет/Fall/Зима. Деколте : Квадратен врат. Должина на ракавот : Долг ракав. Прилика : Секојдневно носење, забава, коктел, вечера, клуб, враќање дома, матурска, свадба, запознавање, улична облека, годишнина, одмор итн. Венчаници За Гости; Мини Фустани; Секси Фустани; Фустани Од Пченка; Фустани За Забави; Коктел Фустани; Секојдневни Фустани; Клупски Фустани; Фустани За Ноќно Излегување; Фустани За Матурска Вечер; . Вечерни Фустани; Фустани За Вечера; Фустани За Враќање Дома; Свечени Фустани; Фустани За Денот На Вљубените; Фустани За Ноќта На Вештерките; Божиќни Фустани; Фустан Со Молив; Миди Фустани;.

Останатите карактеристики

Слични понуди