• Обновено
Нормално Е Здодевно-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2XL-Колумбија

Нормално Е Здодевно-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2XL-Колумбија

DEN 255.20
Тековен
Во продавницата

Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Ткаенина перат. Овој женски резервоар за тркачи Во Колумбија е за жени како суштинска употреба на секојдневниот врв. Лесна Памучна Поли Ткаенина.Нормално Е Здодевно-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2xl - Colombialadies Racerback Резервоар Врвот. 30 Синглови. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. 60% Чешлан Памук Со Прстен, 40% Полиестер. 30 Синглови. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода.

Останатите карактеристики

Слични понуди