• Обновено
Викакиозе Церада Клипови Тешки Стеги За Заклучување Шатор Клип Тенди Стегач За Заклучување Стегач

Викакиозе Церада Клипови Тешки Стеги За Заклучување Шатор Клип Тенди Стегач За Заклучување Стегач

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

6 парчиња Церада Клипови Тешки Стеги За Заклучување Шатор Клип Тенди Стегач За Заклучување Стегач Опис : Квалитет : 6 големина : 8, 5х2, 6х2, 8см материјал : Најлонвисок КВАЛИТЕТ : Изработен од издржлив најлонски пластичен материјал, не е лесно да се скрши и може да се користи долго време.ИЗДРЖЛИВ : интерфејсот во облик на заб и дизајнот на завртката на платнени прстиња, кои можат да ја фатат церадата до максимален степен Без лизгање и оштетување.ПОГОДНО за : Лесен, лесен за транспорт.ПОГОДЕН за : Совршен За кампување на отворено, едрење или излети, може да се користи на тенди, каравани, церади, столбови, навлаки итн.Сценарија ЗА УПОТРЕБА : Совршено За кампување на отворено, едрење или излети, може да се користи на тенди, каравани, церади, столбови, навлаки итн.МАТЕРИЈАЛИ : висококвалитетен, издржлив најлонски материјалвклучуваат : 6xtent клип 6 Pcs Церада Клипови Тешки Стеги За Заклучување На Шаторот Стегач За Заклучување На Стегачот. ●Уникатен Дизајн●клипот за интерфејс е заби, а дизајнот на бравата со завртки може да ја стегне церадата во најголема мера, без да се грижи за проблемот со паѓање. ●Водоотпорен И Ветроупорен ● Откако ќе го поправите шаторот со клипот за церада, може да се фиксира веднаш од земјата, може да издржи силен ветер и нема да акумулира вода дури и при силен дожд. ●Издржлив Материјал●клипот за церада е изработен од издржлив материјал, кој е цврст и издржлив. ●Широка Примена●Поради својата силна сила на држење, клипот може да се користи за тенди, каравани, церади, стапчиња за одење, навлаки за чамци, погодни за кампување на отворено, едрење или излети.

Останатите карактеристики

Слични понуди