• Обновено
Трговска марка ликовна уметност k- патрола голема-003 платно уметност од Дин Русо, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност k- патрола голема-003 платно уметност од Дин Русо, златна украсна рамка

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „К-9 патрола голема-003“ платно уметност од Дин Русо, злато украсена рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Останатите карактеристики

Слични понуди