• Обновено
Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари за Iphone Pro - Tpu Браник Акрилен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло-Животот Е Едноставен Јадете Спиење Пливајте

Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари за Iphone Pro - Tpu Браник Акрилен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло-Животот

DEN 719.36
Тековен
Во продавницата

7" Екран) - Јасното куќиште Отпорно На Удари Од Distink ® обезбедува целосна заштита за секоја површина на вашиот i Phone!Нашиот лесен и цврст, хибриден дизајн обезбедува најдобра можна заштита за секој дел од вашиот телефон без додавање вишок тежина или рефус! Едноделната, тенка футрола е дебела само 0,4 инчи и тежи само 0,7 унци, така што лесно се лизга во вашиот џеб и нема да ве намали! Вклучениот заштитник на екранот од калено стакло го одржува вашиот екран безбеден од гребнатини, чипови и пукнатини.Нашата уникатна, прилагодена графика е дизајнирана и отпечатена токму овде во Соединетите држави. И ние го поддржуваме СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА за случајот и печатениот дизајн!ПРИЛАГОДЕН Дизајн Отпечатен директно на задниот дел од куќиштето - страните остануваат јасни Флексибилни Tpu Браникот Обезбедува заштита од удари и капки околу рабовите на вашиот уред тврдиот АКРИЛЕН Заден Дел Обезбедува заштита од гребење за задниот ДЕЛ на ВАШИОТ уред заштитен СТАКЛЕН ЕКРАН Се Комбинира со подигната усна на предниот дел од куќиштето за да го заштити вашиот екран од гребнатини, чипови и пукнатини Доживотна Гаранција ДОЖИВОТНА Гаранција за овие случаи за да знаете дека секогаш ќе бидете заштитени. МАЛА ТЕЖИНА и ЦВРСТА ХИБРИДНА КОНСТРУКЦИЈА – Тенка, цврста, едноделна кутија го штити вашиот i Phone 12 Pro MAX ОД испакнатини, модринки и гребнатини. Независно подвижните капаци на копчињата обезбедуваат лесно ракување со сите копчиња на вашиот уред. Флексибилниот пластичен браник TPU обезбедува заштита од удари за рабовите на вашиот уред, додека тврдиот акрилен грб го одржува задниот дел од уредот без гребење!. ЗАШТИТЕН И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски порти и копчиња на i Phone 12 Pro MAX. Доживотната гаранција го покрива самиот случај, како и печатениот дизајн! ЖИВОТОТ Е ЕДНОСТАВЕН ЈАДЕТЕ СПИЕЊЕ ПЛИВААТ - Прилагодено Печатени i Phone 12 Pro Max Distink ® Јасна Шок-Отпорен Случај Со Животот Е Едноставен Јадете Спиење Пливаат Дизајн.

Останатите карактеристики

Слични понуди