• Обновено
Стерео машко до машки рамен аудио кабел 3.2ft во бело

Стерео машко до машки рамен аудио кабел 3.2ft во бело

DEN 159.20
Тековен
Во продавницата

Универзални аудио кабли. Дизајнот на рамна жица спречува испреплетеност. Користено да го поврзете вашиот аудио влез со вашиот аудио излез? Смартфон и MP3 случаи кои овозможуваат приклучоците да бидат целосно седат. Трансмити Стерео аудио за звук со висок квалитет без статички.38 инчи кабел за врвен опсег. Овој стерео машко до машки рамен аудио кабел 3.2ft во бело е одлична ставка за аудио кабли по цена на дозвола под 10 долари што не можете да ги пропуштите. Универзални аудио кабли. Аудио кабел.

Останатите карактеристики

Слични понуди