• Обновено
Ракави Кошули За Жени Ѕвонче Ракав V Вратот Летни Врвови Гроздобер Цветни Печати Чипка Капчиња Кошули За Канцеларија Темно Виолетова XL

Ракави Кошули За Жени Ѕвонче Ракав V Вратот Летни Врвови Гроздобер Цветни Печати Чипка Капчиња Кошули За Канцеларија Темно Виолетова

DEN 335.68
Тековен
Во продавницата

32" Рамо : 40см/15.95"овој женски секојдневен летен Врв Е ИЗРАБОТЕН од ШУПЛИВА ТКАЕНИНА, УДОБЕН И мек, Дише, Но не гледа низ, лесен и пријателски за кожата,особено погоден за Жешкото Лето, задолжителен за вашиот плакаркарактеристики : В женска блуза со врат со симпатична ДИЗАЈН НА СУДИР на ЧИПКА, ШИК ШУПЛИВИ Женски Маици ШТО ДИШАТ Со ткаенина со дезен, Три Четвртини Ракави, заоблен Раб за слабеење на половината, овој деловен секојдневен женски врв е стилски и елегантен, што ве прави полни со интелектуална Убавина : ОВОЈ Женски Фустан Со 3/4 РАКАВИ е совршен за спарување со тексас шорцеви, фармерки И здолништа за да создадете новина, носејќи Ја вие сте највпечатливото присуство Во crowdoccasion : Овој Женски Туника Блузи е погоден за сите сезони, совршен за лето, Особено Погоден за секојдневниот живот, работа, датира, шопинг, Земја Концерти, одмор tripsnote : ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред Да Нарачате Материјал : ЛЕСНА, ДИШЕ и МЕКА ткаенина. Овие кошули со ракави 3/4 се погодни за секојдневно, враќање на училиште, излегување,работа, канцеларија, бизнис, одмор, шопинг или само секојдневно затворање на абење.72" рамо : 42cm/16.11" Должина : 70см/27.46" РАКАВ : 47СМ/18.75" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.

Останатите карактеристики

Слични понуди