• Обновено
Атари-Клучна Уметност-Јуниори Капа Ракав Кошула-Медиум

Атари-Клучна Уметност-Јуниори Капа Ракав Кошула-Медиум

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Може да очекувате трајна издржливост со Оваа 100% Полиестерска, Унисекс Јуниори / Женска Маица. Нашите дизајни се сублимирани рачно на нашиот сопствен бренд на полиестерски празни маици. Секоја кошула ќе има живописна боја со напредни перформанси за управување со влага. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : бидејќи секоја кошула е рачно изработена, ќе забележите некои "бели" несовршености во близина на области што се туткаат како јама за раце, страни или линија на вратот. Ова е нормално и дел од процесот на печатење. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Останатите карактеристики

Слични понуди