• Обновено
Superенски Superенски Superенски супер мека гравитација Шерпа јакна со џебови

Superенски Superенски Superенски супер мека гравитација Шерпа јакна со џебови

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Superенската Superенска Sherpa Sherpa Sherpa јакна на Reebok со џебови ќе ви биде ново основно оваа зима! Направено од мек материјал од руно, оваа удобна јакна ќе биде сигурна дека ќе ве загрее во тие студени денови, особено со високиот врат. Јакната има џебови за да можете да го чувате вашиот телефон или клучеви во движење. Спарете ја оваа јакна со хеланки на Reebok за да создадете крајна пријатна зимска облека! Направено од 100% полиестер. Предни џебови. Наредено лого.

Останатите карактеристики

Слични понуди