• Обновено
LOMUBUE LED Фенер Батерија Напојува Мини Безбедно Водоотпорен Преносни Распоред Сцена Висока Осветленост Ноќта На Вештерките Тематските Електронски Свеќа Светилка За

LOMUBUE LED Фенер Батерија Напојува Мини Безбедно Водоотпорен Преносни Распоред Сцена Висока Осветленост Ноќта На Вештерките

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Lomubue LED Фенер Батерија Напојува Мини Безбедно Водоотпорен Преносни Распоред Сцена Висока Осветленост Ноќта На Вештерките Тематските Електронски Свеќа светилка за внатрешна виси дупка дизајн овозможува оваа светлина да бидат обесени или поставени каде сакате да ги красат. Она што оваа светлина може да ви понуди е ноќта на Вештерките тематските дизајн, така што тоа не само што може да се користи како мала ноќ светлина за осветлување, но, исто така, се користи како дома декорација за да додадете фестивал атмосфера. Изработен е од пластичен материјал. Должината на овој производ е 5,3 см, ширината е 5,3 см, а висината е 13 см. Погоден е за забави, барови, свадбени аранжмани, цркви, предлози за брак, украси за одмор, семејни собири, концертни сали, кафулиња итн.

Останатите карактеристики

Слични понуди