• Обновено
Врски со манжетни за манжетни од не'рѓосувачки челик со синиот кварц Друзи

Врски со манжетни за манжетни од не'рѓосувачки челик со синиот кварц Друзи

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

Блек ackек Оригинален сино Дуруси кварц Крпавски манжетни за накит Блек џек копродукции Во текот на изминатата деценија, се соблече машки накит. За жал, пазарот се чини неорганизиран без вистинска насока. Тешко е да се остварат нови и уникатни стилови; И кога всушност пронајдените се продаваат по исклучително високи цени. Остварливо започнавме со блек џек бренд што се однесува на двата проблеми. Getе добиете производи со највисок квалитет дизајнирани од нашиот тим за дизајн на рака и нема да ви ја скрши вашата банка. Значи, ако сте човек што бара да се истакне од толпата, не гледајте повеќе. Сè што ви треба е токму тука. Целиот наш накит е направен од највисок квалитет од не'рѓосувачки челик 316 L. Совршено за да присуствувате на какви било посебни прилики, како што се вечера, роденденска забава, свадба, годишнина, ден на вinesубените, подароци за Божиќ, топка за танцување, смешна плажа, матурска, формални настани и така натаму. Нараквица за квалитет на високо ниво за мажи.

Останатите карактеристики

Слични понуди