• Обновено
24-тина облека за удобност од три четвртина ракав V-вратот за мајчинство Туника ТОП

24-тина облека за удобност од три четвртина ракав V-вратот за мајчинство Туника ТОП

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Оваа замавлива породилна туника е направена со долга вклопување во туника и разгорена силуета за лесен шик изглед. Со ракави со должина, V-вратот и удобно вклопување на овој врв на туника ќе стане вашиот нов омилен! Совршено над хеланки или облечете го со панталони. 3/4 ракави. V-врат. Поставување на врвот. лабаво вклопување. Цврста боја. фигура ласкава. удобно вклопување. Обично, машинско миење, ладна вода, без белило, сув рамен, ладно железо облекување, машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

Останатите карактеристики

Слични понуди