• Обновено
Pikmi pops pony the Jumbo plush

Pikmi pops pony the Jumbo plush

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Pikmi Pops се големите лижави исполнети со кадифен и толку многу слатки изненадувања за вас! Сега можете да ја проширите вашата колекција со целосно ново POLO The Pony Plush! Поло Пони е миризлива кадифен толку мека и истегната, ќе сакате да го прегрнете Поло цел ден! Овој џамбо pikmi pal е приближно 7 "во висина за уште поголеми прегратки. Отворен Поло -ливче за да пронајдете 1, 2 или дури и 3 изненадувања скриени внатре! Прикажете го вашиот џамбо кадифен поло во внатрешноста на големиот лижа на Pikmi плишани! Проширете ја вашата колекција Mini Pikmi Plush со овие супер симпатични и миризливи џамбо големина, 7 "pikmi плишани!. Направено од супер мек и меки материјал . Слатка миризлива миризлива кадифен . Откријте 1, 2 или 3 изненадувачки шарми!. Чувајте ги сите ваши супер симпатични пикмис во големиот лист!.

Останатите карактеристики

Слични понуди