• Обновено
Се прашуваат нација со долги ракави ткаени кошули

Се прашуваат нација со долги ракави ткаени кошули

DEN 383.52
Тековен
Во продавницата

Зачувајте се на оваа маичка со долги ракави на „Wonder Nation Boys“ за вашиот млад човек. Добро е во текот на целата година. Овие класични кошули се лесни за совпаѓање со панталони или фармерки. Долга ракав на чудата на момчињата на нација на момчињата : манжетни за контраст. Копче донапред. Долги ракави. Машинско миење ладно.

Останатите карактеристики

Слични понуди