• Обновено
HOPPES HRBS Мал опсег торба 600D Ripstop полиестер 18 10 9,75 сива

HOPPES HRBS Мал опсег торба 600D Ripstop полиестер 18 10 9,75 сива

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Опсегот на Hoppe ја организира вашата опрема и може да ја задржи сето тоа. Се одликува со лента за пиштол за безбеден и безбеден транспорт на огнено оружје, додека повеќе џебови се за складирање додатоци. Опсегот торба е конструирана од цврсти полиестер на Denier Ripstop 600 и има прилагодлива лента за носење со метален хардвер. Оваа димензии на торбите со мал опсег се 18 "x 10 " x 9,75 ". Hoppes HRBS мал опсег торба 600 D Ripstop полиестер 18" x 10 "x 9,75" сива.

Останатите карактеристики

Слични понуди