• Обновено
1- внатре внатре Пластично двојно крајно прирабница за апликации за тубуларно одводнување

1- внатре внатре Пластично двојно крајно прирабница за апликации за тубуларно одводнување

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Flexcraft нуди широк спектар на високо квалитетни производи за водовод, за да одговара на сите ваши комерцијални и станбени потреби. Нашите тубуларни дренажни производи се произведуваат со високо издржлив полипропилен и се дизајнирани да траат. Лесни за инсталирање, тие се одличен избор за сите ваши тубуларни апликации. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov одлично за вашите апликации за тубуларна мозоци. Должина од 16 инчи. Високо издржлива пластична конструкција на полипропилен. Супер-лесна инсталација. Достапно во 1-1/2 внатре Влез. UPC одобрено.

Останатите карактеристики

Слични понуди