• Обновено
Ступел Индустрии Благослови Го Овој Дом Со Љубов Семејство Мотивациона Фраза, 13, Дизајн Од Лони Харис

Ступел Индустрии Благослови Го Овој Дом Со Љубов Семејство Мотивациона Фраза, 13, Дизајн Од Лони Харис

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Гордо сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 19 х 0,5 х 13 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. A. Уметничкото Дело Се Однесува На : Благослови; Дома; Библиски; Религиозен; Ракопис; Курзивен; Калиграфија;. Дизајн на Лони харис.

Останатите карактеристики

Слични понуди