• Обновено
Женски Црн Патент Појас Набразден Кариран Трепет Ракав Надвор Од Рамото Миди Носете На Работа Фит + Одблесокот Фустан 14

Женски Црн Патент Појас Набразден Кариран Трепет Ракав Надвор Од Рамото Миди Носете На Работа Фит + Одблесокот Фустан 14

DEN 431.84
Тековен
Во продавницата

Трепери Ракав. Повод : Носете На Работа.Добијте го најновото од женската облека НА ДКНИ. Фустан за успех во комплетни тимови ОД ДКНИ. Без оглед на сезоната, ќе ја откриете идеалната облека за да го покажете вашиот стил. Ставете модерен спин на пар фармерки со блејзери со детали како јака од шал, затворање на предната кука и џебови за заварување на половината. Комбинирајте со блузата или врвот по ваш избор за инстант лак. Ќе најдете дури и координативни јакни и здолништа. Без разлика дали претпочитате едноставна обвивка или понте-плетен фустан, ќе најдете неверојатен додаток на вашиот плакар. Големина : 14. Барате Фустан што можете да го носите кога температурата ќе се олади? Прелистајте и удобни, но сепак шик џемпери за да одговараат на сметката. Надвор Од Рамото. Треба слоевитост или ладно време јакна? Прелистајте блејзери, мото јакни и повеќе за да играте неверојатна облека. Во потрага по одличен Пар Фармерки? Проверете слаби или стилови на сечење чизми од колекцијата.

Останатите карактеристики

Слични понуди