• Обновено
Женски Дигитални Печатени Бикини Без Грб

Женски Дигитални Печатени Бикини Без Грб

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Костими за капење Руширани Обложени Костими за Капење печатени пливање за дами. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 170гр. големина На Пакетот : 20х15х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Под Биста : 71см/27.95" Половината : 72см/28.35" Должина : 68см/26.77"Големина : Л Под Биста : 77см/30.31" Половината : 78см/30.71" Должина : 69см/27.17"Големина : XL Под Биста : 83см/32.68" Половината : 84см/33.07" Должина : 70см/27,56"големина : ххл под Биста : 89см/35,04" Половината : 90см/35,43" Должина : 71см/27,95" овој костим за капење со плус големина е изработен од мазен, мек, еластичен и брз сув материјал. За Базен, Сурфање, Крајбрежје На Плажа, Тропски Одмори, Меден Месец И Одмор. Долна жица Пливаат Женски Костим за Капење Со Шорцеви Дното. Задоволителна Услуга : Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Големината, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш И Ние Ќе Ви Помогнеме Да Ја Одредите Големината. Квалитетот Е Наш Врвен Приоритет. Плус Големина Шорцеви За Капење За Жени Костими За Капење Блузи За Жени Поддршка. Одликувајќи Се Со Технолошка Растеглива Ткаенина што Ве Одржува Удобно и Суво. Кратко Пливање Здолниште За Жени Костим За Капење Ромпер За Жени. ДИЗАЈН : Врвот На Танкини Со Дизајн На Дупка На Задната Страна Прилагодливиот Врвен Градник За Бикини Со Прерамки Со Крцкави Ленти Е Обложен Што може да се Отстрани Шорцеви Од Даска Женски Костим За Капење Сончоглед Топ плус Големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди