• Обновено
животински круг богат кинески Ангел Крило Ѓердан Приврзок Двојка

животински круг богат кинески Ангел Крило Ѓердан Приврзок Двојка

DEN 495.84
Тековен
Во продавницата

Големина : ѓерданот може да се прилагоди во должина. Ве молиме погледнете ја сликата за детали.Класификација : Ангел Крилја Ѓердан Функција : - Коцки се направени од силна метална легура, не ќе флекс. Прекрасни послужавници Во ретро стил Водат, никел и без кадмиум.- Доаѓа со бесплатно специјално пакување за подароци совршено за Годишнина, Роденден, ден на Вљубените или какви било прилики за сопруга, сопруг, девојка, момче, сестра, ќерка, пријател итн. или за себе.Материјал : Количина На Метален Пакет : ѓердан ● 2овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. животински круг богата кинески Ангел Крило Ѓердан Приврзок Двојка.

Останатите карактеристики

Слични понуди