• Обновено
Бигерсел Тул Фустан Женска Мода Боемски В-Врат Лабаво Печатење Со Кратки Ракави Мини Фустан Принцеза Фустани За Девојки Женски Плус Фустани Со Вештачка Обвивка, Ст

Бигерсел Тул Фустан Женска Мода Боемски В-Врат Лабаво Печатење Со Кратки Ракави Мини Фустан Принцеза Фустани За Девојки Женски

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Женскиот фустан со појас лесно може да ја витка вашата фигура и да ја оптимизира пропорцијата на вашето тело за добро да ја покаже вашата мека женственост. одговор : женскиот фустан за забава е достоен за коктел и со соодветни потпетици и додатоци сигурен сум дека ова може да се претвори во фустан за свадба. НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА. Одговор : немав проблеми со брчки, но женскиот фустан за забави може да дува на ветрот.фустанот има убава постава.

Останатите карактеристики

Слични понуди