• Обновено
Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина

Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Рачно изработена Кутија За Сенки Од Бело Дрво За Сувенири, Скапоцени Ситници и Повеќе До 1,125 Инчи Длабоки Вкупни Димензии На Кутијата за Сенки Со Димензии 41, 5х21, 5 Инчи Ширина На Обликување : 0,75 Инчи Длабочина На Зајак : 1,125 Инчи Нашите Кутии За Сенки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и Висечки Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Кутијата за сенки може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 13х8 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена основни поддржувач одбор, штафелај штанд, & ѕид закачалка. Гордо направени во САД.

Останатите карактеристики

Слични понуди