• Обновено
Примарен Погон Заден Алуминиумски Запчаник Заб Портокал за КТМ XC-W 2006-2007

Примарен Погон Заден Алуминиумски Запчаник Заб Портокал за КТМ XC-W 2006-2007

DEN 272.32
Тековен
Во продавницата

Примарен Погон задните алуминиумски запчаници се направени од алуминиумска легура со висока јачина на авиони. Примарен Погон задните алуминиумски запчаници се направени од алуминиумска легура со висока јачина на авиони. Елоксирани и термички обработени за продолжено абење. Самочистечките жлебови спречуваат таложење кал за да се продолжи животот на запчаникот и синџирот. ЦПУ машински за да одговара на оригиналната опрема токму за совршено вклопување. 7075 Т6 Анодизиран Алуминиум.

Останатите карактеристики

Слични понуди