• Обновено
Женски Летен Лежерен Квадратен Комбинезон Без Ракави Висок Струк Долг Лабав Печатен Комбинезон На Морнарицата Со Точки

Женски Летен Лежерен Квадратен Комбинезон Без Ракави Висок Струк Долг Лабав Печатен Комбинезон На Морнарицата Со Точки

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Карактеристики : Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Декорација На Вискоза : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Јака За Печатење Со Точки : О-врат што добивате : 1€Женски Комбинезон Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела со Големини : широките ремени не ве држат назад, половината е малку затегната, а панталоните со широки нозе, ќе ви се допадне чувството на ноќниот воздух преку рамената. Овој комбинезон изграден во мека ткаенина, мало истегнување, ве одржува удобно за секојдневен. Секојдневен и Моден стил : совршен за Забава, Коктел, Свадба,Спорт, Вежбање, Патување и Секојдневен живот, погоден за лето. Удобниот комбинезон за жени е ласкаво опуштено вклопување, совршено се лизга со секојдневни маици, блузи, кошули со врат и блузи за лето. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Останатите карактеристики

Слични понуди