• Обновено
Арт - Нову-Телефон Случај, Дегиниран За Samsung Galaxy 5g Случај Мажи Жени, Флексибилен Силиконски Шок-Отпорен Случај За Samsung Galaxy A 5G

Арт - Нову-Телефон Случај, Дегиниран За Samsung Galaxy 5g Случај Мажи Жени, Флексибилен Силиконски Шок-Отпорен Случај За Samsung

DEN 274.72
Тековен
Во продавницата

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.[Целосна Заштита На Работ] Лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.[Единствена Карактеристика] Лесен За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.[Поддршка Безжичен Полнач] мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Врвен Квалитетизработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.Целосна Заштита На Работ лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.Единствена Карактеристикалесни За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.Поддршка безжичен Полнач мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Лесна Инсталацијалесен, лесен дизајн за држење совршен за секојдневна употреба. Отворените исечоци нудат поудобно полнење без отстранување на куќиштето. Телефонска Кутија арт-Нову-17, Изработена За Самсунг Галакси А72 5г Куќиште Мажи Жени, Флексибилна Силиконска Футрола Отпорна На Удари За Самсунг Галакси А72 5Г.

Останатите карактеристики

Слични понуди