• Обновено
Екстремни Ма Чамец Двојна Плетенка Најлон Сидро Линија Со Напрсток-1

Екстремни Ма Чамец Двојна Плетенка Најлон Сидро Линија Со Напрсток-1

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

98 Greenfield Рихтер Водител на Црна $62.Екстремните производи На Max Boat Tector се дизајнирани да обезбедат оптимална заштита за чамци И пловни објекти Секој предмет што го нудиме е внимателно избран за неговата издржливост и перформанси во тешки морски услови оваа премиум сидро линија е подготвена за употреба со напрсток од нерѓосувачки челик На едниот Крај Најлонот има голема цврстина и отпорност на удари лесно се справува и се спротивставува на сончевата светлина подобро Од сите други Синтетички Двојната плетенка нуди одлична комбинација на минимално истегнување со одлично намалување На оптоварувањето На ударот Сите Екстремни Макс Линијата За Чамци и производите Од Кабел се дизајнирани за оптимална корисност и издржливост и носат ограничена гаранција за животниот век линиите за сидро со двојна плетенка најлон нема да лебдат прикажаните граници на работното оптоварување се упатства овој производ е наменет за некритични апликации за потрошувачи кои не се користат за кревање надземни трошоци или во апликации со ризик од смрт лична повреда или имотна штета мфг# 1/2х150 w/g w/напрсток 12x150wgwthimble upc# 814166020204 клиентите кои ја купиле оваа ставка, исто така, купиле морско сидро на крајбрежјето galv 5/16-инчен $2.76 Тврдина FX-7 4lb Сидро $122.12 Екстремни Max 3006.49 крајбрежје морски нерѓосувачки Челик окови сидро, 5/16-инчен (316) seachoice/копно и Море inc.31 Norestar Мрежа Водител на Јаже и Синџирот Торба за Брод Сидро Возеле Складирање/Транспорт $42.06 Екстремни Max 3006.97 Sea Sense Морнарица Водител на 28-Фунти, Винил Обложени $60.95 Polyform Серија Шамандура $19.6578 Boat Tector Водител на Синџир - 1/4" x 4' Рѓосувачки Челик со 5/16" Окови $24.66 Jingyi Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Завртка Pin Сидро Окови Изберете Од 3/6"да 5/8" $4.40 Мала Кутија Сидро $149.

Останатите карактеристики

Слични понуди