• Обновено
Kumho Ecsta II KU 245 40R W Гума Одговара: -Chevrolet Малибу LT, 2013-Chevrolet Малибу LTZ

Kumho Ecsta II KU 245 40R W Гума Одговара: -Chevrolet Малибу LT, 2013-Chevrolet Малибу LTZ

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Kumho Ecsta 4 X IIFEATURES И Придобивкисекакво време влечењезадоволна контрола на возењетопогоден преглед На возењетокумхо Ecsta 4 X II е перформанс или високи перформанси (во зависност од специфичниот рејтинг на брзината) гума за целата сезона произведена за патнички возила и Теренци. Kumho ecsta 4x ii (ku22) P245/40 R19 98 W bsw гума за сите сезони Одговара : 2012 Honda Accord HFP 2021-23 Kia K5 GT-Линија 2011-14 Acura TL SH-AWD 2009-14 Nissan Максима SV 2015-16 Hyundai Битие 5 2012 Buick Lacrosse База 2010-11 буик лакрос цхс 2011 Буик РЕГАЛ ЦХЛ 2013 буик лакрос туринг 2009 Акура Тл Ш-АВД 2016-18 Нисан Максима СР 2015-20 Акура ТЛХ Ш-АВД 2009 понтијак Г8 Гхп 2017-20 битие Г80 5 2016-17 Буик Регал Спорт туринг 2020 нисан максима платинум резерва 2014-16 бмв 535и база 2014-15 Инфинити П50 Хибриден Спорт 2014 бмв 535и Xdrive База 2017-20 Бмв 530 I XDRIVE БАЗА 2018 инфинити q50 Хибриден лукс 2013-14 Линколн Мкз Хибрид 2017-22 Бмв 530i база и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди