• Обновено
Беса Осветлување-Диви-Еден Светлосен Кабел Приврзок Широк од

Беса Осветлување-Диви-Еден Светлосен Кабел Приврзок Широк од

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Колекција : Диви, Материјал : Алуминиум, Завршна Боја : Бронза, Ширина : 3,38", Висина : 122,625", Тип На Светилка : Халоген, Број На Светилки : 1, Моќност : 50 Вати, Затемнет : Да, Рејтинг На Влага : Суво Оценето, Бигор : Вклучена Е Крошна : Да / Дијаметар На Крошна : 5 / Наклонет Таван Прилагодлив : Да / Должина На Кабелот : 120 / Форма на Сијалица : Mr16 / Dimable : Да / Сенка Вклучени : Да / Сенка Димензии : 2.625" X 3.375". - - Диви - Еден Приврзок За Светлосен Кабел-Широк 3,38 Инчи На 2,63 Инчи Висока Бронзена Завршница - Златна Фолија Стаклена Боја - Тип На Халогено Светилка-Производство : Осветлување Беса. Семејство : Диви. Мпн : 1-1758гф-Бр.

Останатите карактеристики

Слични понуди