• Обновено
Лево Огледало-Компатибилен Со-Тојота Авалон 2003

Лево Огледало-Компатибилен Со-Тојота Авалон 2003

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Лево Огледало - Компатибилно со 2000 - 2004 Тојота Авалонпозиција : Лева Белешка : Моќност; Црна; Со Топлина; Со Меморијауниверзално Или Специфично Вклопување : Специфичнаматеријал : Пластична Слепа Точка Индикатор : Поставување На Номеморија : Вклучен Е Ремен За Жици : Тип На Огледало : Загреано Огледало : Јесаферично Стакло : Индикатор За Трепкач На Номирор : Пакет содржина : 1 огледало вклучено огледало на слепа точка : Тип На Нограда : Вклучен Е Редовен Хардвер За Монтирање : Огледало На Нофолд : Не Е Достапно Карактеристики : - Обратно Дизајнирано Да Изгледа, Одговара И Функционира Точно Како Оригиналното Огледало На Вратата - Вклучува Исто Огледало Стакло, Куќиште, Држач И Технологија Како Оригиналниот Дел Што Дојде На Возилото - Не Се Потребни Специјални Алатки Или Опрема За Инсталирање На Овој Нов Делкомпатибилен Со Или Одговара : - 2000 - 2004 тојота авалонфитс години : 2000 2001 2002 2003 2004 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2000 2001 2002 2003 2004. Огледало.

Останатите карактеристики

Слични понуди