• Обновено
Летни Сандали Принцеза Девојка Отворени Пети Сандали Лак Јазол Деца Мода Меки Дното Чевли Детски Обувки

Летни Сандали Принцеза Девојка Отворени Пети Сандали Лак Јазол Деца Мода Меки Дното Чевли Детски Обувки

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Големина : 21 Insole Должина : 14cm/5.51" Препорачана возраст : 18-24 Месеци НАС : 7 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 23 Погоден за : Младата Големина : 22 Insole Должина : 14.5 cm/5.71" Препорачана возраст : 2-2.5 Години НАС : 8.5 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 24 Погоден за : Деца Големина : 23 Insole Должина : 15cm/5.91" Препорачана возраст : 2.5-3 Години со НАС на : 9 велика БРИТАНИЈА : 8.5 ЕУ : 25 Погоден за : Деца Големина : 24 Insole Должина : 15.5 cm/6.10" Препорачана возраст : 3-3.5 Години НАС : 9.5 велика БРИТАНИЈА : 9 ЕУ : 26 Погоден за : Деца Големина : 25 Insole Должина : 16cm/6.30" Препорачана возраст : 3.5-4 Години, НИ : 10 велика БРИТАНИЈА : 9.5 ЕУ : 27 Погоден за : Деца Големина : 26 Insole Должина : 16.5 cm/6.50" Препорачана возраст : 4-4.5 Години НАС : 10.5 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 27.5 Погоден за : Мало Дете Големина : 27 Insole Должина : 17cm/6.69" Препорачана возраст : 4.5-5 Години НАС : 11 велика БРИТАНИЈА : 10.5 ЕУ : 28 Погоден за : Мало Дете Големина : 28 Insole Должина : 17.5 cm/6.89" Препорачана возраст : 5-5.5 Години НАС : 11.5 велика БРИТАНИЈА : 11 ЕУ : 28.5 Погоден за : Мало Дете Големина : 29 Insole Должина : 18.5 cm/7.28" Препорачана возраст : 6-7 Години НАС : 12.5 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 30 Погоден за : Мало Дете Големина : 30 Insole Должина : 19cm/7.48" Препорачана возраст : 7-8 Години НАС : 13 велика БРИТАНИЈА : 12.5 ЕУ : 31 Погоден за : Мало Дете Летото Сандали Принцеза Девојка Отвори Пети Сандали Лак Јазол Деца Мода Мека Дното Чевли Дете Обувки.

Останатите карактеристики

Слични понуди