• Обновено
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Повикајте ја вашата гардероба со шик Дафи Сандал. Тоа е совршен спој на класични и смели стилови. Неговата единечна лента за пети и лентата за глуждот со квадратна тока се едноставни и елегантни, додека клин -потпетицата на платформата е незгодна и смела. Петицата е покриена со кожена кожа и дизајн на Еспадрил за навистина уникатен изглед. Рок Пар од Дафи во симпатична цветна шема, или избирајте помеѓу црна, кафеава или беж. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди