• Обновено
Sunset Jetty од Данита Делимонт платно уметничко печатење

Sunset Jetty од Данита Делимонт платно уметничко печатење

DEN 1887.84
Тековен
Во продавницата

Оваа неверојатна фотографија повеќе личи на нешто директно од вашите соништа наместо вистинско место што можете да го посетите. Во секој случај, зачудувачките детали за овој принт ќе ве транспортираат до бреговите на ова чистото езеро, фатено засекогаш во раниот самрак. Комплетирано со спектакуларни нијанси со тон на накит од портокалова, кафеава и зелена боја, ова впечатливо печатење на платно е сигурно да се мачи и да импресионира каде и да е прикажано. Произведено со печатење со полно крварење што ја опфаќа целокупната платно, вашето ново ремек-дело е направено со најсовремена технологија која обезбедува отпечатоци со музејски квалитет. Нашиот процес на печатење гарантира дека секое парче е произведено за да ги прикаже најдобрите детали, дозволувајќи им на уметничките дела навистина да заблескаат. Плус, нашата стручна изработка гарантира чист и професионален изглед без потреба од кадрирање. Мерки за печатење : 24 "x 36 ". Печатење на фотографско платно. Совршен за дома или канцелариски декор. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Останатите карактеристики

Слични понуди