• Обновено
Модел Батерија Кабел, Повлечете Отпорни Флексибилни 12s Батерија Кабел Двослоен За Небото Полнач

Модел Батерија Кабел, Повлечете Отпорни Флексибилни 12s Батерија Кабел Двослоен За Небото Полнач

DEN 191.84
Тековен
Во продавницата

RC Модел Батерија Кабел, Повлечете Отпорни Флексибилни 12s Батерија Кабел Двоен Слој ЗА Небото Полначи Спецификација : Тип На Ставка : 12s Батерија Кабел Материјал : Гума + Бакар + Пластика Боја : Црна Апликација : ЗА SKYRC Полнење, За Okcellproduct Големина : Кабел Должина : Прибл.332мм/13.1 во тежина : Прибл.52г/1.8 Мл Пакет Листа : 1 х Конверзија Кабел Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка/грешки од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Долготрајна Употреба : Има кабел со високи перформанси и материјален интерфејс кои се издржливи за да обезбедат ниска стапка на дефект при долготрајна употреба. Моќни Карактеристики : Формирана од двослојна жичана структура, издржлива со висока отпорност на влечење, има и карактеристики на анти-стареење и силна цврстина. Должина на кабелот : должината на конекторот на адаптерот за батерии достигнува 332мм/13,1 инчи, што ќе се чувствувате пофлексибилно за време на употребата, правејќи да се чувствувате погодно.

Останатите карактеристики

Слични понуди