• Обновено
Terra & Sky Women's Plus Smooted Smocked Woist плетени шорцеви

Terra & Sky Women's Plus Smooted Smocked Woist плетени шорцеви

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Меки и лесни, овие плетени шорцеви од Тера хитови на врвот на бутот. Затворање : Стил на влечење. Ocketsебови : 2 предни џебови за цртање држат најважни работи. Карактеристики : мека плетена ткаенина; Замачкана половината. Women'sенски плус големина на миризлива половината плетени шорцеви 2-пакувања од Terra & Sky.

Останатите карактеристики

Слични понуди