• Обновено
Смрт белешка за мажите за кратки ракави за кратки ракави

Смрт белешка за мажите за кратки ракави за кратки ракави

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

По пронаоѓањето на смртната нота, започнува крајната и смртоносна битка на духовитоста помеѓу Лејт Јагами, генијален средношколец и Л, светски познат детектив. Без разлика дали на вашиот тим Кира или Тим l, не ви требаат очите на Шинигами за да видите зошто сите ги сакаат нашите удобни и стилски смртни белешки. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Останатите карактеристики

Слични понуди