• Обновено
Микро-јамка Грејс Флорална геометриска област килим, сребрена слонова коска, 5 '5' квадратни

Микро-јамка Грејс Флорална геометриска област килим, сребрена слонова коска, 5 '5' квадратни

DEN 619.36
Тековен
Во продавницата

За употреба на тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за задржување помеѓу заштитата. Ве молиме, забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. За непосредно украсување на преуредување, овој килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил . Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Користете заштитници на килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнети купови.

Останатите карактеристики

Слични понуди