• Обновено
Мажи и Момчиња Хавајски Кошула Чудовиште Универзитет Печати Опуштено Вклопуваат Секојдневен Краток Ракав Копче Надолу Хавајски Кошули Повик Кошули Подарок За Де?

Мажи и Момчиња Хавајски Кошула Чудовиште Универзитет Печати Опуштено Вклопуваат Секојдневен Краток Ракав Копче Надолу Хавајски

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Спецификација : . Марка : Фник. Стил : Секојдневен, Гроздобер. Тип На Ракав : Краток Ракав. Јака : Рашири Јака. Тип На Издание : Редовно Вклопување. Ткаенина : Полиестер . Пол : Машки, Мажи, Момчиња. Големина : 100-170, 2 XS-8 XL. Повод : Секојдневен Живот, Одмор, Работа, Хаваи, Плажа, Секојдневен, Боречка Спорт. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима (одвнатре). Водич за перење алишта : рачно или машинско перење, но не бленчете ја перењето. овој секојдневен кошули се направени од полиестер, мека, дише, брзо-сува, лесен и издржлив, тоа е погоден за летни денови, што го прави да се излади и удобно во текот на целиот ден. ●Класичен Дизајн●кошулата со копче надолу има раширена јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб на градите што е погоден за држење ситници, обичните кошули се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од мода. `+Стилски Модел Fahion Печатени Обрасци ја покажуваат вашата личност и стил, овие кошули се погодни за момчиња, девојчиња,мажи, жени, студенти итн. €Прилика}нашите печатени кошули се совршени за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневна облека, Божиќ и така натаму поради различните дезени. Стилските летни хавајски кошули би можеле да бидат совршен подарок за вашиот син, момче пријатели, сопруг итн. ●Нега На облека} овие кошули со кратки ракави се перат во машина, нема да избледат или да се намалат, секогаш ќе останат светли и шарени.

Останатите карактеристики

Слични понуди