• Обновено
мњин кујна тапа здрав прочистувач на вода со врнежи од активен јаглен сино

мњин кујна тапа здрав прочистувач на вода со врнежи од активен јаглен сино

DEN 638.08
Тековен
Во продавницата

2 ПАРЧИЊА Кујнска Славина Здрав Прочистувач На Вода Со Врнежи Од Активен Јаглен Спецификации На Производот : Материјал На Производот : пп (обоен дел) + ПС (проѕирна обвивка) + пвц (мек дел) + камен Мајфан + магнетна тежина на производот : 80гр големина на производот; 5 см х 3 см Мњин 2 ПАРЧИЊА Кујнска Славина Здрав Прочистувач На Вода Со Врнежи Од Активен Јаглен Сина.

Останатите карактеристики

Слични понуди