• Обновено
Бебефонски Винкел Бебешки заби - НФЛ Синсинати Бенгал

Бебефонски Винкел Бебешки заби - НФЛ Синсинати Бенгал

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Ремек -дела Синсинати Бенгалс НФЛ Бебе Фанатик Винкел е дизајниран со најмладите фанови на ум, погодни за деца од возраст од 12 месеци и нагоре. Оваа симпатична и ангажирана играчка ги одликува логото и боите на тимот на Синсинати Бенгалс. Winkel е изработен од меки, материјали без БПА кои се безбедни за бебиња за заби. Неговата уникатна форма и шарени јамки обезбедуваат сензорна стимулација и поттикнуваат развој на фини моторни вештини. Со својот лесен и преносен дизајн, овој Винкел е задолжителен за секој мал поддржувач на Синсинати Бенгалс, правејќи го времето на игра и забавно и едукативно. За сите помлади навивачи - Babyfanatics ги има сите ваши омилени тимови од Далас Каубоите до Питсбург Пингвините и сите помеѓу! Бебе безбедно - сите производи за Babyfanatics се 100% BPA, фталат и формалдехид бесплатно! Одржувањето на вашиот мал вентилатор безбеден е нашиот приоритет број еден . Официјално лиценцирани - сите наши производи се официјално лиценцирани од лигите во кои играат омилените тимови! Не прифаќаат никакви имитации за вашите фанатици во обука . гаранција за квалитет - Babyfanatic ви го донесуваат ремек -дела, американска компанија за загатки и игри. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме вашето задоволство. Сите наши производи се опфатени со нашата гаранција за задоволство и ветуваме дека ќе направиме какви било проблеми што ги имате право!.

Останатите карактеристики

Слични понуди