• Обновено
Црвена Кап® Машка Тексас Лигавче Во Целина

Црвена Кап® Машка Тексас Лигавче Во Целина

DEN 2591.20
Тековен
Во продавницата

Оваа тексас лигавче целокупната може да се справи со ништо. Стилизирана во пространа, опуштена форма за удобно движење, оваа лигавче во целина е засилена со конструкција на дијамантски грб за сигурна издржливост. Се одликува со јамка за чекан, џеб за правило, два предни џебови, два џебови за колкови и џеб за лигавче за автомобилска индустрија, одржување и столари за складирање на сите нивни најважни работи без да се попречат. Лигавче џеб со размавта и предвремени затворање и кожа логото лепенка. Два предни џебови и два џебови за колкови. Правило џеб на десната нога и чекан јамка на левата нога. Тежок некорозивен хардвер и копчиња. Делукс дијамант назад изградба. Странични отвори за вентилација со затворање на дупката со копче/копче.

Останатите карактеристики

Слични понуди