• Обновено
В Јадрото На Испарувачот Одговара изберете: 2008-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2008 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК

В Јадрото На Испарувачот Одговара изберете: 2008-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2008 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

А/Ц Испарувач Јадро А/Ц Испарувач Јадро Одговара Изберете : 2008-2010 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 6 Цил 4 Л 2008-2010 ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК 6 Цил 4 Л 2008-2010 МЕРКУР ПЛАНИНАР 6 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Останатите карактеристики

Слични понуди