• Обновено
Денот На Благодарноста Перница Опфаќа Здраво Sof Троседот Автомобил Тиква Перница Капак 4* Домашна Декоративна Памучна Ленена Навлака За Перница

Денот На Благодарноста Перница Опфаќа Здраво Sof Троседот Автомобил Тиква Перница Капак 4* Домашна Декоративна Памучна Ленена

DEN 207.52
Тековен
Во продавницата

Точка : перница. Материјал : Лен. Големина : 45х45см. Шема : Еднострано Печатење. Користете За : Софа/Дневна Соба/Половината На Автомобилот/Спална Соба/Стол/Декорација На Домот. Прилагодено : Поддршка Слика Прилагодено. Пакет : 1 парчиња навлака за перница(внатрешната перница не е вклучена). Забелешка : . Ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Дисплејот во боја може да варира на различни монитори, така што сликата можеби не ја одразува точно бојата на предметот. Количина : само една навлака за перница. Само навлака за перница, без влошка за перница. Забелешка : овој производ е отпечатен од едната страна, грбот е еднобоен.

Останатите карактеристики

Слични понуди