• Обновено
Кујна 1-Производител На Електрични Вафли Со Тркалезна Вафла, Нерѓосувачки Челик

Кујна 1-Производител На Електрични Вафли Со Тркалезна Вафла, Нерѓосувачки Челик

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Печете вкусни вафли брзо со оваа блескава Кујна Од Нерѓосувачки челик, Тркалезна Класична Четкана Производител на Вафли од Нерѓосувачки Челик. Пече една голема вафла во традиционален стил со контрола на кафеава боја со пет поставки. Тркалезниот класичен производител на вафли има регулиран термостат со црвена и зелена боја индикаторски светла" подготвени за печење/подготвени за јадење". Лесен е за употреба и чистење со нелепливи чинии за печење. Овој производител на вафли има прекрасно куќиште од нерѓосувачки челик со четка. Тенката големина лесно ќе седи на шалтери и маси кога е време да направите појадок. Исто така, прави корисен додаток на вашата опрема за готвење. Кујна Круг Класичен Четкан Производител На Нерѓосувачки Вафли : Пече 1 голема вафла во традиционален стил. 5-поставување контрола на браунинг. Производителот на вафли кујнарт има регулирачки термостат. Црвена и зелена "подготвена за печење/подготвена за јадење" индикаторски светла. Нелепливи чинии за печење. Четкани нерѓосувачки челик домување. Вклучува книга со рецепти.

Останатите карактеристики

Слични понуди