• Обновено
Дизни замрзнати чевли со лежерна желе и Елса

Дизни замрзнати чевли со лежерна желе и Елса

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Овој Дизни замрзнат 2 обични чевли од желе е совршено одење на чевли за забавен ден на игралиште, камп, парк или училиште. Разновидни, флексибилни и симпатични, овие ellели во кои се претставени нејзините омилени ликови на Дизни, Ана и Елса од хит филмот Фрозен 2, ќе ја насмеат. Дизни замрзнат 2 модни чевли од желе. Ана и Елса карактер Арт. Обликуван ПВЦ желе. Диширање на дишење за да се задржи ногата. дното што не се лизга.

Останатите карактеристики

Слични понуди