• Обновено
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „она што таа го сака секогаш“ овластени жени цитати и изреки - бело, розово

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „она што таа го сака секогаш“ овластени жени цитати

DEN 395.84
Тековен
Во продавницата

Она што таа го сака секогаш, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со овластени жени Цитати и изреки Тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди