• Обновено
Reebok Girls Camo Print Windbreaker со спакуван аспиратор, големини 4-18

Reebok Girls Camo Print Windbreaker со спакуван аспиратор, големини 4-18

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Покажете го својот спортски стил во ткаени ветрови на девојчињата Рибок. Windbreaker има патент со половина должина што е одлично за поставување нагоре, така што таа е подготвена за секое време. Јаката за потсмев на вратот крие аспиратор за оние студени или дождливи денови. Одликувајќи се со џеб од предна торбичка, еластична полите и еластични потпетици за совршено вклопување. Направете го ова нејзино одење до ветерница! Ветерница со исмејувачки врат и скриен аспиратор. 100% полиестер. Ткаени ткаенини го блокираат ветрот и другите елементи. Пуловер со затворање на половина поштенски патент. Пресечен печатење на камо. Машина за перење.

Останатите карактеристики

Слични понуди