• Обновено
Атлетски работи маица за машка перформанси за мажи, активна маица во Jerseyерси, големини S-3XL

Атлетски работи маица за машка перформанси за мажи, активна маица во Jerseyерси, големини S-3XL

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Запознајте ја мета што може да го стори сето тоа, од теретана до дома до трчање на работи, перформансите за перформанси на атлетските работи ве покриле. Мека и лесна, оваа маичка има својства за влага и анти-ОДОР за да ви помогне да останете ладни, суви и мирисаат добро. Кул мета за слој или носење самостојно и совршено за каква било активност. Исклучиво на. Материјал 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики на перформансите : Карактеристики на влага и анти-ОДОР помагаат да ве одржат ладни, суви и да се чувствувате свежо; лесен и дишење; меко чувство. Машка изведба од атлетски дела. Атлетски вклопување. Влагата на Dri-Works Влагата за да ве одржи суво и удобно. Анти-ОДОР. Одржливо направено со рециклиран полиестер. Рефлексивна топлинска заптивка за видливост при слаба осветленост. Во низа цврсти бои. 3 Достапни опции за печатење. Машина за перење.

Останатите карактеристики

Слични понуди