• Обновено
Attwood Centric SAS целосно тапацирано седиште - Основен тен за боја

Attwood Centric SAS целосно тапацирано седиште - Основен тен за боја

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Центричниот САС нуди извонредна вредност и перформанси на преклопување на седиштето. Ги вклучува сите ергономски подесени удобни површини на центричното седиште со додадена удобност на системот за апсорпција на шок на САС. Во груби мориња и тесни маневри, страничните засилувачи и суспензијата на САС помагаат да се задржи бродот во центарот на седиштето. Латерална поддршка : Со компресирање на системот за суспензија, возачот седи на седиштето, а не на седиштето. Компактен дијаметар на вртење : Центрик САС прв во затворени кокпи со 23 "дијаметар на вртење. Сокриена шарка : патентирана шарка за доказ за пикап, обликувана во школка. Заклучувањето на притворот го обезбедува седиштето во надолна позиција со брзина до 70 км на час. Пролетната решетка : Пролетната решетка : Флекси со калем извори и ја поддржува пената за седиштата. Постојано се прилагодува за циркулација и удобност. Квадска пролетна суспензија : Обезбедува удобност и 3 „Патување за апсорпција на шок. Спречува возачот да „се спушти“. Винил тапацир од морско одделение. Вклучува Т-ореви отпорни на корозија за прицврстување на пиедесталите на седиштата. Достапно во 48 комбинации на бои.

Останатите карактеристики

Слични понуди